Спробувати 7 днів безкоштовно
Спробувати 7 днів безкоштовно
SuperNovo - надійна Хмара від оператора хмарних сервісів №1
Ми відповідаємо грошима за доступність ваших додатків. Протестуйте Хмару прямо зараз!
Спробувати 7 днів безкоштовноабоПридбайте прямо зараз
Спробуйте Хмару SuperNovo! Замовте безкоштовний тест на 7 днів!
Протестуйте роботу сервісів SuperNovo, налаштованих під ваші завдання, абсолютно безкоштовно! Швидкий старт і простота масштабування ресурсів SuperNovo додаються.
Спробувати 7 днів безкоштовноабоПридбайте прямо зараз
SuperNovo - надійна Хмара від оператора хмарних сервісів №1
Ми відповідаємо грошима за доступність ваших додатків. Протестуйте Хмару прямо зараз!
Спробувати 7 днів безкоштовноабоПридбайте прямо зараз
Ставайте партнером SuperNovo і заробляйте на хмарі!
Запускайте хмарні продажі або створюйте власний IaaS-бренд, використовуючи ресурси SuperNovo! Легкий старт, прості та прозорі умови, висококласна технічна підтримка - ми створили партнерську середу, яка дійсно працює.
Ми гарантуємо доступність сервісів SuperNovo!
Хмару SuperNovo розміщено в ЦОД De Novo, який працює без секунди простою з моменту запуску в 2010 році. Рівень надійності ЦОД Tier 3 та його відповідність жорстким вимогам НБУ до серверних приміщень банків, а також впровадження кращих практик корпоративних хмарних інфраструктур дозволяють нам гарантувати доступність кожної віртуальної машини, розміщеної у Хмарі SuperNovo.
Спробувати 7 днів безкоштовноабоПридбайте прямо зараз

Переваги Хмари SuperNovo

 • image-description Високоефективне ІТ, доступне широкому колу підприємців України Хмара SuperNovo - це захищений, надійний і технологічний ресурс для побудови ІТ-інфраструктури, що надається за моделлю IaaS (інфраструктура як сервіс), і створений спеціально для потреб українського бізнесу. За продуктивністю, стабільністю і безпекою хмарні сервіси SuperNovo відповідають або перевершують власну ІТ-інфраструктуру, будучи при цьому значно дешевшими. Архітектура і сервіси SuperNovo розроблені компанією De Novo - національним оператором хмарних сервісів №1 (дані дослідження IDC 2016 р.). Фахівці De Novo володіють найсильнішою в країні експертизою у сфері хмарних обчислень і створили першу в Україні комерційну Хмару корпоративного класу в 2012 році. Хмарні експерти компанії використовували технології корпоративного класу при створенні Хмари SuperNovo. Завдяки сервісам SuperNovo всі українські підприємці отримують надійний хмарний майданчик і всі можливості, які ще зовсім недавно вважалися привілеями великих компаній. Тепер замість виділених серверів і хостингу ви можете скористатися ефективними хмарними рішеннями за доступною ціною. Читати далі
 • image-description 6 років невпинної роботи датацентру, на базі якого реалізовано Хмару SuperNovo Хмара SuperNovo розташована в найбільшому датацентрі України, спроектованому відповідно до міжнародних стандартів рівня надійності Tier 3 +, що обслуговує близько 50% угод банківської системи країни. ЦОД De Novo відповідає жорстким вимогам НБУ до серверних приміщень банків. У ньому розташовується ІТ-обладнання десятків компаній фінансового, роздрібного, телекомунікаційного, промислового та інших секторів економіки. Всі ці великі компанії мають підвищені вимоги до надійності та відмовостійкості ІТ-інфраструктури, а тому обрали ЦОД De Novo. ЦОД De Novo, що не зупинявся ні на секунду з моменту введення його в експлуатацію - надійний майданчик для Хмари SuperNovo, яка гарантує безперебійну роботу вашої інфраструктури. Читати далі
 • image-description Ми відповідаємо грошима за доступність ваших додатків У Хмарі SuperNovo гарантується доступність сервісу корпоративного класу. Цей рівень доступності фіксується в угоді про рівень обслуговування (SLA), за дотримання якої ми несемо фінансову відповідальність. SuperNovo гарантує доступність кожної окремо взятої віртуальної машини в клієнтській інфраструктурі. Працюючи з SuperNovo, ви не зіткнетеся з проблемами низької продуктивності та частими даунтаймами, від яких часто страждають користувачі віртуальних приватних серверів (vps). На відміну від інших хмарних і хостинг-провайдерів, ми забезпечимо роботу ваших додатків у будь-який момент часу, без застережень. Хмарні сервіси SuperNovo - надійна та економічно приваблива альтернатива оренді як фізичного виділеного сервера, так і віртуального. Читати далі
 • image-description Зрозумілий, прозорий і 100% прогнозований бюджет ІТ З хмарними сервісами SuperNovo ви завжди користуєтеся тільки тим пулом ресурсів, якого реально потребуєте, і сплачуєте лише за нього. Використовуючи хмару, ви не понесете капітальних витрат на купівлю «заліза» і програмного забезпечення, його підтримку і оновлення. У середньостроковій і довгостроковій перспективах SuperNovo завжди виявляється економічно привабливішою закупівлі власного обладнання, пропозицій хостинг-провайдерів і cloud hosting сервісів аналогічного класу. Читати далі
Приклади популярних конфігурацій Ці 4 конфігурації наведено, щоб вам було зручніше сформувати необхідний набір ресурсів за допомогою калькулятора і розгорнути файлові 1С.
Після реєстрації ви можете створити ці та будь-які інші конфігурації у кабінеті користувача.
Зазначена вартість включає: приватна мережа - 1 Шт., IP-адреса + шлюз Internet/VPN - 1 Шт., ліцензування Windows.

Обирайте відповідні параметри і відкривайте свою Хмару SuperNovo

Вартість рішень SuperNovo нижча, ніж у зарубіжних аналогів.
 • Віртуальний ДЦ Premium
 • Віртуальний ДЦ Standard
 • Об'єктне сховище AWS/S3
Вартість
 • Місяць 425.94 грн.
Спробувати 7 днів безкоштовно
Вартість базової конфігурації
425.94 грн. включає:
 • Процесорні ядра: 1 Шт.
 • Оперативна пам'ять: 1 ГіБ
 • Дисковий простір: 10 ГіБ
 • Приватна мережа: 1 Шт.
 • IP-адреса + шлюз Internet/VPN: 1 Шт.
 • VPN-тунель: 1 Шт.
Процесорні ядра
Оперативна пам'ять
Дисковий простір
Приватна мережа
IP-адреса + Internet/VPN 100Mb
VPN-тунель
Ліцензії Microsoft
Вартість
 • Місяць 396.18 грн.
Спробувати 7 днів безкоштовно
Вартість базової конфігурації
396.18 грн. включає:
 • Процесорні ядра: 1 Шт.
 • Оперативна пам'ять: 1 ГіБ
 • Дисковий простір: 10 ГіБ
 • Приватна мережа: 1 Шт.
 • IP-адреса + шлюз Internet/VPN: 1 Шт.
 • VPN-тунель: 1 Шт.
Процесорні ядра
Оперативна пам'ять
Дисковий простір
Приватна мережа
IP-адреса + Internet/VPN 100Mb
VPN-тунель
Ліцензії Microsoft
Вартість
 • Місяць 115.20 грн.
Спробувати 7 днів безкоштовно
Вартість мінімального об’єму сервісу - 100 ГіБ - складає 115.20 грн.
Об'єм сховища
Підтримка
Тут ви знайдете додаткову інформацію та інструкції з управління вашою Хмарою, налаштувань мережі та роботи з віртуальними машинами.
Читати далі
Наш горизонт подій
 • image-description Найкращі студенти змагатимуться з використання платформи 1С та створення ІТ-інфраструктур у Хмарі SuperNovo
  Хмара SuperNovo, створена лідером хмарного ринку України De Novo, стає першим хмарним партнером серії змагань з використання платформи 1С, що проходять у рамках Міжнародної ІТ-Олімпіади IT-Universe. Також у межах Олімпіади відбудеться конкурс з адміністрування Хмари SuperNovo. До цього конкурсу, що стартує 5 квітня, долучаться найкращі студенти ІТ-спеціальностей українських ВНЗ. Місією Міжнародної ІТ-Олімпіади, яку  було започатковано 2013 року, є підтримка талановитої молоді, підвищення якості підготовки молодих ІТ-фахівців, а також залучення бізнесу та ІТ-спільноти до вирішен..
  Читати далі
 • image-description 1C:Франчайзі МКМ-Софт працює у Хмарі SuperNovo
  Сервіси SuperNovo дозволять експертам МКМ-Софт більш ефективно надавати послуги комплексної автоматизації систем обліку та управління підприємствами.
  Читати далі
 • image-description Інтерв'ю Максима Агєєва для ІА "Українські новини"
  Максим Агєєв в інтерв'ю Українські Новини розповів про те, як змінився український ринок дата-центрів і хмарних послуг за минулий рік, про плани на майбутнє і про те, як ІТ-індустрії наздолужити втрачене.
  Читати далі
Зіркові якості Хмари SuperNovo

Хмара SuperNovo створена командою De Novo, лідером хмарного ринку України, спеціально для потреб українського бізнесу - невеликих і середніх компаній, а також підприємців і стартапів, які працюють у різних галузях.

Хмара SuperNovo розміщується у датацентрі De Novo та побудована на базі технології Microsoft Hyper-V зі зручним і багатьом знайомим операційним порталом Azure Pack. Продуманий інтерфейс порталу прискорює управління хмарними ресурсами, радикально скорочуючи time to market і забезпечуючи новий рівень зручності та швидкості в порівнянні з використанням традиційних dedicated servers і хмарних сховищ. Масштабування ресурсів Хмари відбувається у реальному часі без переривання бізнес-процесів.

Встановіть контакт із суперпропозиціями і новинами! Підпишіться на нашу розсилку в один клік