Спробувати 7 днів безкоштовно
Спробувати 7 днів безкоштовно
1C:Франчайзі МКМ-Софт працює у Хмарі SuperNovo
Опубліковано:
1C:Франчайзі МКМ-Софт працює у Хмарі SuperNovo

Лідируючий оператор хмарних сервісів України De Novo надає ресурси Хмари SuperNovo компанії МКМ-Софт. Сервіси SuperNovo дозволять експертам МКМ-Софт більш ефективно надавати послуги комплексної автоматизації систем обліку та управління підприємствами.

Компанія МКМ-Софт спеціалізується на автоматизації бізнесу, а також є авторизованим навчальним центром і центром сертифікації 1С. Рішення, впроваджені експертами МКМ-Софт, здатні ефективно автоматизувати ключові бізнес-процеси малих і середніх підприємств. Для забезпечення цієї функції необхідною також є динамічна ІТ-інфраструктура, що володіє достатнім рівнем продуктивності та надійності. З цієї причини експертами МКМ-Софт було прийнято рішення про старт використання Хмари SuperNovo.

«Через портал самообслуговування ми за пару хвилин можемо розгорнути у Хмарі SuperNovo практично будь-який ІТ-ландшафт, – коментує Володимир Музика, директор МКМ-Софт.У порівнянні з SuperNovo, традиційний підхід до ІТ буде дорогим і при цьому менш надійним».

Висока надійність SuperNovo забезпечена багаторічною експертизою De Novo у сфері успішної експлуатації та будівництва хмарних інфраструктур. Окрім того, SuperNovo розташована в центрі обробки даних De Novo, який безупинно працює з моменту запуску. Зручність і швидкість використання сервісів SuperNovo реалізуються завдяки автоматизованому порталу самообслуговування, за допомогою якого ІТ-інфраструктуру можна створити за 7-10 хвилин з моменту реєстрації на сайті. Ці параметри, а також доступна ціна роблять SuperNovo кращою пропозицією для українських підприємств, що не володіють значними бюджетами.

«Команда SuperNovo вже накопичила досвід застосування наших ресурсів для розміщення систем 1С, – пояснює Дмитро Бахмацький, SuperNovo CBDO.Тому ми можемо з упевненістю сказати, що в Україні сьогодні немає альтернативи SuperNovo за співвідношенням ціни та надійності сервісу, необхідної для роботи облікових систем».

Встановіть контакт із суперпропозиціями і новинами! Підпишіться на нашу розсилку в один клік